Najwyższy poziom świadczonych usług

Wsparcie Eksportu Chemikaliów

Przekłady dokumentów na języki obce, pomoc w rejestracji chemikaliów za granicą, tłumaczenia materiałów reklamowych i technicznych.

Poprawna dokumentacja dostosowana do przepisów danego kraju i materiały techniczne przygotowane w lokalnym języku poprawiają relacje z odbiorcami produktów za granicą i wspierają profesjonalny wizerunek firmy oferującej chemikalia.

Każdy kraj posiada własne wymagania dotyczące regulacji chemicznych.
Aby skutecznie i legalnie prowadzić sprzedaż chemikaliów za granicą, przedsiębiorca musi zapewnić zgodne z przepisami dokumenty. W niektórych krajach konieczna jest także rejestracja produktów w odpowiednich instytucjach. Oferujemy wsparcie w przygotowywaniu, oraz outsourcing dokumentacji chemicznej i pomagamy w rejestracji produktów we wszystkich krajach Unii Europejskiej i większości krajów świata.

Gwarantujemy profesjonalną pomoc ponieważ współpracujemy z firmami doradztwa chemicznego w wielu krajach na całym świecie. Dzięki nim posiadamy wiedzę i mamy wsparcie „ na miejscu” w zapewnieniu legalnego handlu chemikaliami naszych klientów.

Profesjonalne materiały takie jak karty produktu, specyfikacje, karty charakterystyki pozwolą na lepsze relacje z dystrybutorem lub ostatecznym odbiorcą produktu chemicznego. Nasza firma oferuje całościowe przejęcie dokumentacji i dostosowanie jej do lokalnych wymagań, a w razie potrzeby także pomoc prawną.

Formularz Kontaktowy

Kontakt z Nami

RODO
Góra