Najwyższy poziom świadczonych usług

Outsourcing Dokumentacji Chemicznej

Prowadzenie dokumentacji, aktualizacja wymaganych rejestracji, weryfikacja dokumentów od dostawców, pomoc w spełnianiu wymagań SZJ ISO 9001 i 14001 w zakresie dokumentacji chemicznej, tłumaczenia techniczne na języki obce.
outsourcing dokumentacji chemicznej

Zmiany w przepisach, zmiany w recepturach produktów, a także poszerzanie działalności o nowe rynki powodują konieczność wprowadzania zmian w dokumentacji, specjalistycznej wiedzy, a także śledzenia zmian w przepisach.

Dlatego też tylko przekazanie odpowiedzialności za prowadzenie całej dokumentacji firmie specjalistycznej, daje pewność spełnienia wszystkich wymagań prawnych.

Na początku współpracy z klientem przeprowadzamy audyt który określi stan istniejących kart charakterystyki, etykiet i całej dokumentacji. Po przeprowadzeniu audytu przygotujemy raport, który dokładnie wskaże ewentualne braki i zaproponuje sposób zarządzania dokumentacją chemiczną. Współpracujemy z prawnikami, którzy w razie potrzeby w ramach outsourcingu dokumentacji chemicznej zapewniają pomoc naszym klientom. Zapewniamy profesjonalną pomoc dzięki specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przemyśle chemicznym.

Formularz Kontaktowy

Kontakt z Nami

RODO
Góra